Plomby metalowe

Plomby metalowe

Plomba KX 250 M

Bardzo wytrzymałe barierowe metalowe plomby zabezpieczające, często stosowane jako transportowe. Jeden z końców linki stalowej zamocowany jest na stałe w metalowej komorze plombującej, drugi koniec linki w trakcie plombowania wprowadza się w otwór komory plombującej, gdzie jest blokowany przez mechanizm zapadkowy, który powoduje, że linka przesuwa się tylko w jedną stronę.
Materiał korpusu: stop aluminium
Materiał linki: stal galwanizowana
Średnica linki: 1.5 mm
Długość linki: 250 mm

Plomba Ball Seal

Zatrzaskowa plomba paskowa o stałej długości, z paskiem wykonanym ze stali ocynkowanej. Jeden z końców stalowego paska zakończony jest kulką z umieszczonym wewnątrz mechanizmem plombującym. Drugi koniec paska plomby posiada odpowiednie wycięcia powodujące zatrzaśnięcie go w komorze plombującej. Plomba numerowana metodą wytłaczania na pasku plomby kolejnego numeru. Przy bardzo dużych zamówieniach istnieje możliwość umieszczenia na plombie indywidualnych oznaczeń użytkownika.
Długość operacyjna: 195 mm
Szerokość paska: 8 mm

Plomba boltowa (butelkowa)

Bardzo wytrzymałe barierowe plomby metalowe. W języku potocznym, z uwagi na ich charakterystyczny kształt nazywane są często „butelkowymi”. Plomba składa się z dwóch elementów – metalowej komory, zatopionej w tworzywie ABS oraz z metalowego trzpienia, pokrytego w większej swej części tym samym tworzywem. Jest to plomba specjalnie skonstruowana do plombowania kontenerów w transporcie morskim, kolejowym oraz drogowym. Do jej usunięcia niezbędne są nożyce do cięcia metalu. Plomba posiada nadrukowaną seryjną numerację nadrukowaną techniką laserową zarówno na komorze plomby jak też na trzpieniu.

Plomby są zgodne ze standartami C-TPAT oraz ISO/PAS 17712.

Blokada kontenerowa

Specjalna blokada do zabezpieczania drzwi w kontenerach oraz naczepach samochodowych z drzwiami typu kontenerowego. Obejma wykonana ze stali zabezpieczonej galwanicznie, o regulowanej długości, plombowana jest przy pomocy plomby boltowej, popularnie nazywanej butelkową. Blokada jest jednorazowego użytku. Zdjęcie blokady wymaga użycia mocnych nożyc do cięcia blachy lub szlifierki kątowej. Blokada jest indywidualnie numerowana. Ten sam numer jest powtórzony na plombie boltowej. Na specjalne zamówienie blokada może zostać oznakowana indywidualnymi oznaczeniami użytkownika.